Rüyada Tren Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tren Görmek

Okunma Sayısı: 214

Rüyada Tren Görmek

Rüyada tren görmek, işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına; trende birisini görmek, arkadaşlarının desteği ile rüya sahibinin iyilik göreceğine; bilmediği yolculuklarda trende olmak, çok mühim sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

Rüyada seyir halinde tren görmek; iş ve dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak; refah içinde yaşamaya, komşuluk ilişkilerine önem vermeye delalettir.

Rüyada raydan çıkmış tren görmek, sapık kimseye veya yanlış davranışlara ve inanç bozukluğuna delalet eder.

Rüyada tren garında olduğunu görmek; iş yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına işarettir. Trende birisini görmek; arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır. Bilmediği bir yere tren yolculuğu yapmak çok yarar sağlayacak bir davete yorumlanır.

Rüyada şahıs trene uzaktan bakıyorsa haber alır. Trenin içinde ise sıkıntıdır. Kişi trende ateşçi ise varlıklı olacak demektir.

Rüyada bir trende seyahat etmekte olduğunuzu görmeniz, kısa bir yolculuğa çıkarak, kazanç elde edeceğinize işarettir. Trenin bozulup yolda kaldığını görmek, hafif bir hastalık geçireceğinize; yolda bir tren kazası ile karşılaşmak, bir tartışmada şahitliğinize başvurulacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.