Rüyada Toprak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Toprak Görmek

Okunma Sayısı: 141

Rüyada toprak görmek; insana ve onun varlığını sürdürmek için gereksinim duyduğu şeylerin tümüne, insanın ömrü ve hayatına, rızka, ziraate, açlık ve tokluğa işarettir.

Rüyada temiz ve güzel toprak üzerine oturmak, mutluluğa ve yardım görmeye; toprak zaman zaman din hususunda şüpheye düşmeye yahut adamın varacağı son yere delalet eder.

Rüyada hastanın toprak kazması, ölmesine, yolcunun kazancına; bekarın toprak kazması evlenmesine işarettir. Rüyada toprak olduğunu görmek, kibrini kırmaya, inzivaya çekilmeye yahut insanoğlu nezdinde değer ve kıymetinin iyice artmasına işaret eder.

Rüyada elindeki ya da üstündeki toprağı silkelemek; zengin için mal telefine, yoksul için borcunu ödemeye, emaneti sahibine vermeye işarettir. Toprakla her çeşit muamele hasılata ve dünyalığa delalet eder.

Rüyada toprağı kazmak, güzel haberlerin simgesidir. Eğer toprak kuru ve verimsiz görünüyorsa, zor günler geçireceğiniz anlamına gelir. Açlık veya hastalık görebilirsiniz.

Rüyada toprak yediğini veya toprağı toplayıp bir tarafa küme ederek sakladığını görmek, çok hasılata delildir.

Bir küpe ya da saksıya toprak koyup sakladığını görmek, çoluk çocuk için mal ve para biriktirdiğine işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar