Rüyada Tohum Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tohum Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Tohum Görmek

Rüyada tohum görmek; çocuğa, kendisinden faydalanılan kitaba, rızka ve şifaya işaret eder. Verimsiz yerlere yahut bitmesi, olası olmayan bölgelere işarettir. Tohum ekmek; israfa, genişliğe, rızka, ilme, güzel sanata, insanlarla iyi geçinmeye delalet eder.

Rüyada tohum ektiğini görmek; bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir. Maddi durumunuz yakında düzelecek. Rüyada tohum görülmesi, bereket ve berekettir.

Rüyada bir tarlaya tohum ektiğini gören bekar ise evlenir; evli ise bir evladı olur veya fazlaca para ve mal sahibi olur.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada tohum görmek, çocukla tabir edilir, ilaç cinsinden olan tohum ve hububat kitaplara işarettir. Rüyada görülen tohum salih nesle, salatalık, kabak ve kavun tohumu gam ve kedere ve şiddetin kalkmasına, ağrı ve rahatsızlıkların iyileşmesine işarettir. Patlıcan, pazı, soğan, karnabahar, lahana tohumu, bunların ekinlerinden hâsıl olacak rızka işarettir.
Rüyada güzel kokulu otların tohumunu görmek, hastalıklı kimseler için hastalıklarının iyileşmesine işarettir. Bolluğun ve bereketin simgesidir. Yakında maddi durumunuz düzeleceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar