Rüyada Timsah Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada timsah görmek; alçak ve hakir düşmana, hain hırsıza, zalim tüccara ve polise delalet eder.

Rüyada timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun çok tehlikeli düşmanları bulunduğuna; timsahı öldürürse, düşmanlarına üstün geleceğine işarettir.

Rüyada timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun çok tehlikeli düşmanlara sahip olduğuna işarettir. Eğer timsah sizi ısırdıysa, yaşamınız tehlike içindedir demektir. Timsahı öldürmek, düşmanlarınızı alt edeceğinize yorumlanır. Gizli düşmanlarınız var demektir. Bu insanlara ve sağlık durumunuza dikkat edin.

Rüyada timsah görmek tabiri, gizli düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Bu insanlara ve sağlığınıza dikkat edin.

Rüyada timsah görmek nedir; güçlü, emir vermeye ve zayıfları ezmeye alışkın biridir. Rüyada timsah derisinden çanta büyük kısmet ama timsah derisinden ayakkabı ise düşmanın neden olacağı sıkıntıdır.

Rüyada timsah görmek ne demek, haşin ve aksi bir kimse ile tartışarak sonunda onunla mahkemelik olacağına delalet eder. 

Bir başka rivayete göre de: Timsah görmek, polise işarettir. Timsah, hain bir hırsızdır. Zalim ve hain tüccara da işarettir. Timsahın, kendisini denize çekerek boğduğunu gören kimse, bir polisin eline düşer ve polis onun zulmen malını alarak öldürür. Eğer timsahtan kurtulmuş ise mezkur polisten de kurtulur. Rüyada timsah, fıska (günaha), harama, korkuya ve haram kazanca, rüzgarın esmesi ve yol kesicilerden korkmaya işarettir. Bazen timsahı görmek, boğulmak sebebiyle ömrün tükenmesine işarettir. Timsah görmekte hayır yoktur. Bazen timsah, alçak ve hakir düşmana işarettir. Timsahı karada da görmekte hayır yoktur. 

Rüyada timsahı sudan karaya çektiğini gören kimse, düşmanına ve borçlusuna galip gelerek istediğini alır. Timsahın etinden, derisinden ve yağından bir şeye malik olduğunu görse, malik olduğu miktarca düşmanının malından eline geçer.

Rüyada timsah görmek ne anlama gelir: Gizli düşmanlarınız olduğu anlamına gelir. Bu insanlara ve sağlığınıza dikkat edin. Eğer timsah yakalayıp sizi yenilgiye uğratırsa, hayatınız gerçekten de tehlike içindedir. Timsahı yenip onu öldürürseniz, bütün sorunların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Göl, Vahşi Hayvan

Timsah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi