Rüyada Tilki Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tilki Görmek

Okunma Sayısı: 128

Rüyada Tilki Görmek

Hilekar, yalancı, bozguncu, katil bir düşmana delalettir.

Tilki öldürmek cin tayfasından biri rahatsızlık kararı bağırıp çağırmaya veya şeref ve mevcudiyet sahibi bir kadına sahip olmaya delalet eder.

Tilkinin derisi mala, sütü şifa bulmaya yahut üzüntüden kurtulmaya delalettir.

Tilkinin etini yiyecek ya da onu öldürmeyi tasarlamak yel ağrısına tutulup kurtulmaya, Tilki menfaate, elbiseye, kadına ve bekar için evlenmeye delalet eder.

Rüyada tilkiye binildiğini görmek, sıkıntı ve tasaya düşülmesine; tilkiden indiğini görmek de pek iyi bir şekilde yorumlanmaz.

Rüyada tilki ile karşılaşmak görmek etrafınızda kötülük yapabilecek insanların olduğuna yorumlanır. Tilki kürkü giymek düşmanlarınızı alt edeceğinizi belirtir.

Bir tilki kovaladığınızı gördüyseniz pis işlere karışacağınız ve aşk hayatında da tehlikeli ilişkiler yaşayacağınız anlamına gelir. Kendini sevdiren düzenbaz birisine işarettir.

Rüyada tilki görmek, hilekâr, gaddar bir erkek veya yalancı, düzenbaz bir hizmetçi ile tabir olunur. Bir tilki ile mücadele ettiğini gören, yakınları ile düşmanca kavga eder. Tilki ile oynadığını ve onu tutmak istediğini görene bir kadın sevgi gösterir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri