Rüyada Testi Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada toprak testi görmek; varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.

Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Ayrıca bu rüya, çok hayırlı bir maldır.

Rüyada topraktan yapılmış olan testi görmek, eline mal geçen ve kendisine itimat edilir münafık bir hizmetçidir. Testiden su içmek, helal mal ve temiz yaşantıdır. Testide olan suyun yarısını içtiğini görenin ömrü yarılanmıştır. Az veya çok su içmesi, ömrünün az veya çoğunun gitmiş olmasi ile tabir edilir. 

Rüyada testinin içindeki suyun hepsini içtiğini gören kimsenin ömrü tükenmiştir. Yanında bir testi su olduğunu, testinin düşüp kırılması ile suyun dökülmediğini gören kimsenin hanımı hamile olur ve kendisi ölür, çocuğu geri kalır. Denilmiştir ki; testi, hanım ve hizmetçidir. 

Rüyada testiyi görmek; hayvana, zahmet, meşakkat ve çok çalışan hanıma işarettir. Bakırdan olan testi, kadri yüce bir hanıma işarettir. Şarap testisi hayırlı bir kadına işarettir. Bundan dolayı şarap testisinden su içtiğini gören kimse hayırlı bir kadınla evlenir.

Ayrıca şu rüya tabirleri ve yorumlara bakınız: Sucu, Kap

Testi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi