Rüyada Terzi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Terzi Görmek

Okunma Sayısı: 168

Rüyada Terzi Görmek

Kâtibe, nikâh kıyan memura, insanların arasını bulan hiç kimseye, ülfet ve ünsiyete, hoş geçime, adalet sahibi bir kimselerle tanışılacağına işarettir. Ayrıca bu rüya, hayır işleri ve iyiliktir. Bu ferdin kendisi olabilir. Terzi, halk arasında iki tarafı uzlaştırma işini icra eden bir erkek olarak tabir olunur.

Rüyasında kendisi için kıyafet dikildiğini kabul eden nefsini düzeltir. Dikiş diktiğini fakat güzel dikmediğini kabul eden iki tarafı uzlaştırmak için çalışır fakat başaramaz. Karısı için bir şey diktiğini gören eziyet görür. Terzi, dağınık işleri toplayıp yoluna koyan hiç kimseye de işarettir.

Rüyada terzinin kendisi için bir şey dikmesi, dininin güzelliğine işarettir. İyi beceremediği halde bir şeyi diktiğini görmek, toplanması olası olmayan dağınık ve müteferrik işleri bir araya toplamaya çalışır.

Rüyada yırtık ve sökük terzi görmek, iyiliğe ve sevaba veya hastalıklardan afiyet bulmaya işarettir. Bir kimse rüyada hanımın elbisesinin yırtılıp avret yerinin açıldığını görürse ve kendisi oraya dikiş yamalayarak örtse, o kimse hanımına çirkin bir şey isnat eder, sonrasında da ondan özür diler.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.