Rüyada Tereyağı Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada tereyağı görmek; faydalı ilme, şüpheden uzak durmaya, sağlam inanca ve hoşsohbet kadına delalet eder.

Rüyada tereyağı tartılıyor, alınıyor veya satılıyorsa genç yaştaki erkekler için işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olması gerektiğine işarettir. Genç bir kız görüyorsa hiç istemediği bir iş için zorlanacağına; olgun yaştaki kadınlar için dikkatli olmasına işarettir. Eğer tereyağlı bir ekmek yemişse bu rüya herkes için iyi bir talih ve rızıktır.

Rüyada tereyağlı bir ekmek yemek, iyi şans demektir. Rüyada tereyağı almak veya satmak, genç yaştaki erkek için işlerinde başarı kazanmaya işarettir. Genç bir kız için bu rüya hiç istemediği bir işte çok zorlanacağına işaret eder. Orta yaşlı kadınlar için dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada taze ve sapsarı bir tereyağı gördüyseniz, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir. Rengi sarı ise hastalıktır. Ama açık renkli ise çalışma sonucu ele geçen para ve bolluktur.

Rüyada tereyağı görmek, helal malla tabir olunur. Bozuk ve tadı kötü olursa malın helal olması şüphelidir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tereyağı görmek, faydalı ilme, şüpheden uzak olarak Allah (C.C.) birlemeye işarettir. Bazen de tereyağı görmek, karşısındaki şahsın gönlünü kendisine çeken bir kadına işarettir. Uyanıkken tereyağını sırtına alıp götürmeye layık olmayan bir kadın rüyada tereyağını sırtına alsa, zorla o kadınla zina edilmesine işarettir. Tereyağının faydalı olmasına ve temizliğine binaen ehli için fikih ilmini ve Kur’an-ı okumaya, ilaca, mala, kazanca, mal istemeye, sıkıntı içinde bulunan kimse için ucuzluğa ve bolluğa, hasta olup da onu yiyen kimse için de sıhhate işarettir.

Rüyada taze ve sarı tereyağı görmek ne demek: Sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Sürünülecek Yağ, Yağ Tulumu, Ekmek, Bal 

Tereyağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi