Rüyada Tepe Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tepe Görmek

Okunma Sayısı: 175

Rüyada Tepe Görmek

Rüyada tepe görmek, saygın, hürmetkar kimseye; düz ve yeşillik alanın ortasındaki tepe, kişinin toplumsal konumuna; çevredeki düzlük ve yeşillik ise mülk ve tesir alanına, tepe sırtlarında yapılar ev halkına işarettir. Tepe zaman zaman kadına, çocuğa ve hizmetçiye delalet eder.

Rüyada dik bir tepeye tırmanmak, fazlaca zor bir işi üzerine alıp başaracağına; dostlarıyla tırmanıyorsa, istemeyerek bir işi yada borcu görev olarak kabul edeceğine işarettir.

Rüyada dik bir tepeye çıkmak, çok zor bir işi üstüne alıp başarı göstermiş sonuçlandırılacaktır. Eğer tepeye arkadaşlarıyla tırmanıyorsa, istemeyerek bir işi veya borcu üstlenecek ve mesuliyet alır demektir.

Rüyasında tepede bulunduğunu bulan kimse işinde yükselir ve başa geçer. Tepeden inen ise tam tersi, mevki yitirilmesine uğrar.

Rüyada düz bir yerde bir tepe görmek, şişman bir kimse ile arkadaş olup ondan fayda görmeye delalet eder. Eğer rüya sahibi o tepeye çıkarsa ve oturursa oldukça iyidir. O tepenin kendisine ilişkin bulunduğunu sanmak, birçok mal edinmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.