Rüyada Tencere Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tencere Görmek

Okunma Sayısı: 176

Rüyada Tencere Görmek

Tencere zaman zaman hastaya, tahsildara, vergi memuruna, bakan yahut yargıca delalettir. İçinde çorba, yiyecek yahut et bulunan tencere ağız hazzı ile yenilecek hayırlı rızka delalet eder.

Rüyada tencere almak, hayırlı iş, gelir getiren bir yer ve iş olarak yorumlanır. Tencere rüyaları iyidir ama tencerenin içinde et pişiyorsa hastalığa işaret eder.

Rüyada tencereyi değiştirdiğini görmek, ev sahibinin değişeceğine işarettir. Bir tencerede yiyecek piştiğini görmek, eğer tencerede etli yemek pişiyorsa, menfaat görmek için bir kimseyi bu ise işyar etmeye; eğer tencere kaynamıyor ise, bu menfaatin haram olacağına; eğer tencerede et yoksa, bir fakire taşıyamayacağı kadar yük teklifinde bulunacağına delalet eder.

Rüyada tencerenin kaynaması, o kadının boşanmasına işarettir. Tencere, malını bütün insanoğlu için bilhassa komşularının istifadesine sunan bir adama delalet eder.

Rüyada hasta kimsenin evinde altında ateş yandığı halde içinde ne olduğunu bilmediği kaynayan tencereyi görmek, hastanın yatağına; ateşin alevlenmesi, hastanın sorun çekmesine; tencerenin kaynaması, hastanın ıstırabına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.