Rüyada Temizlik Yapmak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Temizlik Yapmak

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Temizlik Yapmak

Dertlerini ve sıkıntılarını bırakarak rahat edeceğine işaret eder. Fakat temizlik sırasında sabun var ise ferdin sıkılacağına işaret eder. Rüyada temizliği eski süpürgelerle yapıyor olmak, meşakkatli bir işin içine gireceğinize fakat o işi yapmanızı kolaylaştıracak kişiler ya da ekipmanlarınızın olmayacağına işaret eder.

Rüyada temizlik yapmış olduğunuz yerlerin hiç temizlik yapılmamış gibi kirli kalıyor olmasını görmek, bir iş için oldukça çaba harcayacağınızın fakat emeklerinizi boşa gideceğinin işaretidir.

Rüyada temizlik yapmaktan yorulduğunu ama her yerin temizlendiğini görmek, emeklerinizin doğru yere ulaşacağının işaretidir.

Rüyada temizlik yapmak için niyetlendiğini ama temizlik yapamadığını görmek, bir işe başlamadan ilkin iyice bir düşünmeniz büyüklerinize danışmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada birinin pislettiklerini temizlemek, o ferdin yaptıklarından yorulduğunuza, o kişiye kızgın olduğunuza ancak bunu söyleyecek gücü kendinizde bulamadığınıza ya da ondan korktuğunuz için söyleyemediğinize yorulmaktadır.

Rüyada temizlik delisi olduğunu görmeniz, her an bir pislikten takıntılı bir halde korkuyor olmanız, hayatınızda üstünde oldukça durulmaması gereken bir mevzuya gereğinden fazla kafa yorduğunuz anlamını taşımaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar