Rüyada Temizlik Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada temizlik yapmak, kişinin dertlerini ve sıkıntılarını bırakarak rahat edeceğine işaret eder. Fakat temizlik sırasında sabun varsa kişinin sıkılacağına işaret eder. Rüyada temizliği eski süpürgelerle yapıyor olmak, meşakkatli bir işin içine gireceğinize ama o işi yapmanızı kolaylaştıracak kişiler veya ekipmanlarınızın olmayacağına işaret eder. 

Rüyada temizlik yaptığınız yerlerin hiç temizlik yapılmamış gibi kirli kalıyor olmasını görmek, bir iş için çok çaba harcayacağınızın ama emeklerinizi boşa gideceğinin işaretidir. Rüyada temizlik yapmaktan yorulduğunu ama her yerin temizlendiğini görmek, emeklerinizin doğru yere ulaşacağının işaretidir. 

Rüyada temizlik yapmak için niyetlendiğini ama temizlik yapamadığını görmek, bir işe başlamadan önce iyice bir düşünmeniz büyüklerinize danışmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada birinin pislettiklerini temizlemek, o kişinin yaptıklarından yorulduğunuza, o kişiye kızgın olduğunuza ancak bunu söyleyecek gücü kendinizde bulamadığınıza veya ondan korktuğunuz için söyleyemediğinize yorulmaktadır.

Rüyada temizlik delisi olduğunu görmeniz, her an bir pislikten takıntılı bir şekilde korkuyor olmanız, hayatınızda üstünde çok durulmaması gereken bir konuya gereğinden fazla kafa yorduğunuz anlamını taşımaktadır. 

Rüyada temizlik yaparken elektrik süpürgesi, ütü gibi işinizi kolaylaştıracak teknik malzemeler görmek, hangi işe niyetlendiyseniz o işi yaparken işinizi kolaylaştıracak her şeyin elinizin altında olacağına işaret eder. Rüyada hem elektrik süpürgesi, ütü gibi teknik malzemeleri hem de çalı süpürgesi gibi ilkel malzemeleri yan yana görmek ve temizlik yaparken bu ikisini de kullanmak, yapacağınız işin zorluklarının da kolaylıklarının da olacağına işaret eder. Yani ne tam bunalacaksınız ne de tam rahata ereceksiniz demektir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Banyo Temizlemek, Balkon Yıkamak

Temizlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi