Rüyada Tekke Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada tekke görmek, rüyayı gören kişinin ibadet etmek konusunda kendine söz geçirebildiğinin, güzel ahlaklı ve halis bir insan olduğunun işaretidir. Rüya sahibi etrafındaki insanlara adaletli davranır, kimsenin hakkını bilinçli olarak yememeye çalışır, namuslu ve şerefli bir hayat sürme peşindedir. Ayrıca kalp kırmamaya, kalpleri hoş tutmaya özen gösterir. Dünyalıktan uzak durur, ahireti için çabalar.

Rüyada Tekke Türbe Görmek

Rüyayı gören kişinin bu hayata ve öbür dünyaya dair güzel isteklerinin olacağına, işlerinin açılması, evine ve işine bereket gelmesi için ağzından duanın düşmemesine, yüzünü aydınlatacak güzel haberlerin peşi sıra geleceğine mutluluğunu ve huzurunu daim tutacağına delalet eder.

Rüyada Tekkeye Gitmek

Rüyayı gören kişinin dinde halis ve dini bütün insanlardan olmak ve hak yolunda hayra ve barışa yönelik işler yapmak adına gayret sarf edeceğine işaret eder. Rüya sahibi Mevla sevgisiyle dolup taşar, merhametli ve şefkatli davranışlar sergilemek için yoğun çaba harcar. Günahlara gark olmaktan korktuğu için hep iyi düşünüp güzel hareketlerde bulunmaya özen gösterir.

Rüyada Dergâh Görmek

Rüyayı gören kişinin umduğu şeylere erişeceğine, hem bu dünyada hem ahirette cenneti yaşamak için çaba göstereceğine, kimseyi incitmemek için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibi korkusundan, umutsuzluklarından, dertlerinden, kederlerinden ve yaşamın verdiği ağır sorumluluklardan azade olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yatır Görmek

Rüyayı gören kişinin işi gücü rayına oturur, yaptığı işlerde kısmeti artar, hanesine Allah’ın bereketi ve rahmeti girer. Güzel rızıklardan başkalarının da nasiplenmesini sağlar, kendi durumu iyileşirken başkalarının da yarar görmesini sağlar.

Rüyada Türbe Görmek

Rüyayı gören kişinin derdinden tasasından uzaklaşacağına, kendini üzen olaylara karşı bir set çekeceğine ve bu üzüntülerden kurtulmak için birilerinden de yardım alacağına işaret eder.

Tekke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi