Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada tavus kuşu görmek, güzel ve mal sahibi olmakla birlikte uğursuz bir kadına işarettir. Rüyada tavus etini yemek, bu kadının mirasına konmaya; tavus olmak yahut tavusu olduğunu görmek, kibirlenmeye ve güzelliği ile böbürlenmeye delalet eder. Zengin ve güzel bir kadınla tanışacağınıza işaret eder.

Ayrıca şu rüya tabirleri ve yorumlara bakınız: Yabani Kuş, Yumurta

Rüyada tavus kuşu görmek, sevgilinizle bazı sorunlar yaşayacaksınız. Herkese güvenmemeniz, özellikle de dış görünüşe aldanmamanızda yarar var. Büyük kısmet ve mevkidir.

Rüyada tavus görmek, melekle yorumlanır. Kendisinin bir erkek tavus kuşu olduğunu gören, büyük bir devlet adamının himayesine girer. Dişi bir tavusu olan mal ve mülk sahibi güzel bir kadınla, kadınsa böyle bir erkekle evlenir ve mutlu olur. 

Kirmani’ye göre; tavus ile güvercinin yan yana gezdiklerini görmek, kötü huylu bir erkekle, aynı huyda bir kadının birleşmelerine işarettir. Danyal Aleyhisselama göre; rüyada dişi tavus fesat bir kadına delalet eder. 

Rüyada bir dişi tavusun etini yediğini gören, ahlaksız bir kadın yüzünden para kazanır. Tavusun onunla konuştuğunu gören, herkesin şaşıracağı bir mevkiye getirilir. Evinde tavus kuşu ile birlikte bir turaç kuşunun bulunduğunu görmek, ev halkından birisinin bir fesat çıkaracağına işarettir. 

Cabirül-Magribi’ye göre; rüyasında evinde bir dişi tavusun uçtuğunu gören karısını boşar ve ölür. Bir tavus kestiğini gören evine bir genç kızı hizmetçi olarak alır ve ondan erkek bir çocuğu olur. Evinde erkek bir tavusun uçtuğunu gören, işinden veya memuriyetinden ayrılır.

Rüyada tavus kuşu görmek, güzel ve mal sahibi uğursuz bir kadına işarettir. Tavus kuşunun güzelliği, o kadının siması, tüyü onun malı, kesilmesi ise o kadının ölümüdür. 

Rüyada tavus kuşunun etini yemek, o kadının malına varis olmaya işarettir. Tavus kuşu, kibirlenmeye ve güzelliği ile böbürlenmeye işarettir. Bazen de tavus kuşunu görmek; koğuculuğa, yalana, kibirlenmeye, düşmanlara meyletmeye, nimetlerin gitmesine, saadetten şekavete ve genişlikten darlığa düşmeye işarettir. 

Rüyada tavus kuşunu görmek; ziynetlere, taca, güzel kadınlara ve sevimli çocuklara işarettir. Rüyada tavus kuşunun etini yediğini gören kimsenin hanımı ölür ve onur mirasına konar. Tavus kuşuna rast geldiğini gören kimseye bir kadın vasıtasıyla eline mal geçer. Tavus kuşunun yavrularına rast geleceğini gören kimseye o kişinin çocuklarından mal düşer. Bazı tabirciler de tavus kuşunun yavrularından birine rast geldiğini gören kimsenin, erkek bir çocuğu olur, dediler.

Rüyada tavus kuşu görmek tabiri, iyi bir evliliğe işarettir.

Tavus Kuşu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi