Rüyada Tavşan Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada tavşan görmek, zevceye delalet eder. Beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadınla tanışacağınıza veya tanıdığınız bir kişi ise hayatınızda bir etkisi olacağının habercisidir. 

Rüyada siyah ve çirkin tavşan görmek; kötü huylu kadını işaret eder ve bu tarz bir kadından biraz zarar göreceğiniz anlamına gelir. Rüyada sahip olduğu tavşanın ölmesi, çocuklardan gelecek sıkıntıya delalet eder. 

  • Ayrıca bakınız: Rüyada tavşan otu görmek için tıklayınız.

Rüyada tavşan kesmek; eşinizden kısa süreli ayrılık yaşayacaksınız demektir, bu size sıkıntı verecek fikir ayrılıkları şeklinde de olabilir. Rüyada tavşanın kendisiyle konuştuğunu görmek; halkın, hoş ve iyi görmediği bir kadınla arkadaşlığa işaret eder. 

Rüyada hızla koşan bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra işarettir. Rüyada tavşanı avlamak, endişe ve şüphe içinde geçecek bir zamanın yaklaştığını; satmak, satın almak veya pişirip yemek, hafif bir hastalıkla yorumlanır. 

Rüyada hızlı koşan bir tavşan görmek, gizlenmesi lazım olan bir sırra yorumlanır. Rüyada tavşan satmak, satın almak veya yemek, hafif bir hastalık geçireceğine yorumlanır. Rüyada minik bir tavşan sevdiğinizi görmek; sevimli, neşeli, candan, fakat pekte cesareti olmayan bir tanıdığı işaret eder. Tavşan görenin böyle bir ahbabı olur. Tavşanı seven ve okşayan, böyle birine yardım eder. 

  • Ayrıca bakınız: Rüyada arap tavşanı görmek; manâsı için sayfayı ziyaret ediniz.

Rüyada tavşan kanı görmek, bereketli bir dönemin içine gireceğinize ve biriktirdiğiniz paraların artacağı şeklinde yorulur. Rüyada tavşan eti yemek, yiyen kişi çok zahmet vermeden bir yerden helal para kazanacak ve onu tadını alarak yiyeceğine delalet eder. 

Rüyada tavşanın kendisini ısırdığını görmek, gören kişi çok emek harcadığı bir işin sonucunda beklediği takdiri veya maddi kazancı göremez.

Rüyada birçok tavşanı bir yuvada görmek, içerisinde bulunmaktan keyif duyacağınız yeni bir çevreye dahil olacağınıza delalet eder.

 Tavşan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi