Rüyada Tarla Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tarla Görmek

Okunma Sayısı: 173

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla gören kişinin üretken, yaratıcı ve hayalperest olduğuna; elini attığı içinde bulunduğu her işten hayırlar elde edeceğine delalet eder. Rüya tabirleri rüya sahibinin vereceği detaylara göre çeşitlilik kazanmaktadır.

Rüyada Tarla Satın Almak

Rüya sahibinin ailesiyle bir süreçten geçeceğine ve aralarında bir miras davası olduğuna işaret eder. Rüya sahibi bu süreçte haksız bir kazanç elde edebilir veyahut hakkı olandan daha aza razı edilebilir.

Rüyada Tarla İşlendiğini Görmek

Tarlanın işçiler tarafından işlendiğini görmek rüya sahibinin arkasından birtakım işler çevrildiğinin göstergesi olabilmekle beraber, tarlayı işleyen kişi rüya sahibi ise çok emek verdiği bir konu veya bir işte muvaffak olacağına habercidir.

Rüyada Tarla Sulamak

Rüya sahibinin bir çıkmazdayken bir yardım eli alacağına ve karşılıksız olarak mertebesinin birden yükseleceğine delildir. Ayrıca rüya sahibi ailesine daha duyarlı bir döneme girebilir, verdiği kararları, davranışlarını ve ani çıkışlarını yeniden gözden geçirebilir. Tarlayı sulayan kişi kendisi değilse birine verdiği bir fikir işe yarayacak ve kendisi bu fikrin sahibi olduğu için gururlanacak olarak yorumlanabilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.