Rüyada Takvim Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Takvim Görmek

Okunma Sayısı: 185

Rüyada Takvim Görmek

Çok uzun zamandır beklenen bir işin, projenin veyahut atılımın gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin vereceği detaylarla anlamlar çeşitlilik kazanabilmekte ve rüyalar yeniden yorumlanabilmektedir.

Rüyada Takvim Yaprağı Koparmak

Rüya sahibinin sahip olduğu bir hayalin olduğuna bu hayal uğruna emek ettiğine ve o günün gelmesi için çalışmalarını canla başla sürdürdüğüne bir gösterge mahiyetindedir. Ek olarak rüya sahibinin yorgunluğuna, pes etmek üzere olduğuna fakat pes etmemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Takvim Satın Almak

Rüyayı gören kimsenin rüyasında takvim satın alması, uzun zamandır gerçekleştirmeye çalıştığı bir kararı olduğuna fakat o kararda sürekliliğini koruyamadığına bu sefer kesin bir dirayet ve kararlılıkla istediği şeyi bir çırpıda gerçekleştireceğine müjdecidir. Bu sayede çevresinin de takdirini kazanacaktır.

Rüyada Takvim Basmak

Rüya sahibinin çok sabırsız olduğuna her şeyin bir anda olmasını beklediğine yorumlanmaktadır. Bazı olay ve durumlarda tez canlılığının ona yardımcı olması bazı durumlarda da işleri zorlaştırmaktadır. Dolayısıyla rüya sahibi önündeki süreçte kayıplarını ve kazanımlarını gözden geçirmelidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.