Rüyada Takı Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Takı Görmek

Okunma Sayısı: 135

Rüyada Takı Görmek

Rüyada takı görmek malın ve mülkün artması, zenginleşmek anlamına gelir. Elinize geçen maddi kaynakların çoğalacağını gösterir.

Rüyada Takı Takmak

Rüyada takı takmak, başarılı bir yaşam geçireceğinize delalet eder. Kısa süre içerisinde yüksek makamlara erişeceğinizi ifade eder

Rüyada Takı Almak

Rüyada takı almak, huzurunuz ve mutluluğunuzun artacağını ifade eder. Ayrıca girdiğiniz her ortama pozitif enerji saçacağınıza, hayata sımsıkı tutunacağınıza rivayet eder.

Rüyada Takı Hediye Almak

Rüyada takı armağan almak, çok yakın bir arkadaşınızın çok hususi bir günü için onu şaşırtacak bir plan yapacağınızı işaret eder. Bu sürprizle sadece arkadaşınızın değil, sizi tanıdıkları olan herkesin mutlu olacağını rivayet eder.

Rüyada Takı Bulmak

Rüyada takı bulmak, sizin canınızı sıkan şeylerin artık oldukça geride kalacağını işaret eder. Bu rüyanın öteki bir tabiri ise fakirliğin sona ermesi olarak tabir edilir. İşsizseniz, kısa vakit arasında iş bulacağınızı rivayet eder. Ailenizin geçimini sağlayacak parayı elde edeceğinizi ve onları iyi yaşatacağınızı temsil eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar