Rüyada Tahta Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tahta Görmek

Okunma Sayısı: 133

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek helal yoldan kazanılan paraya, işine ve emeğine haram bulaştırmayan kimseye, aza kanaat etmeye delalet eder. Başka bir yoruma göre ise çok eşliliğe, eşini aldatmaya kazık benzeri tahta görmek güvenilir bir hizmetkâr edinmeye delalet eder. Sırtında odun, tahta benzeri bir şey taşıdığını görmek kötü huylu bir kimsenin emri altında çalışmaya ve kötülük görmeye delalet eder.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Evdeki anne ve eşe delalet eder. Ailenin mutluluğu için çok çalışmaya, eşi hususunda şanlı bir erkek olmaya delalet eder.

Rüyada Tahta Ev Görmek

Arzu edilen lüks hayata kavuşmak için zaman olduğuna ve haramdan uzak durulması gerektiğine, zorlu durumları atlatmak için sabretmeye delalet eder.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek

İş hayatı ile ilgili güzel gelişmeler yaşamaya, işlerin açılmasına, geçim sıkıntısının yk olmasına delalet eder.

Rüyada Tahta Merdiven Görmek

Hak edilen kıymeti görmemeye, emeklerin karşılığını alamamaya, sorunlu bir evliliğe, aile içerisinde yaşanacak huzursuzluklara, güven problemi yaşamaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar