Rüyada Tahıl Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tahıl Görmek

Okunma Sayısı: 135

Rüyada Tahıl Görmek

Rüyada tahıl görmek gerçek hayatta elde edilecek bolluk ve bereketin habercisidir. Yapılacak olan bir iş karşılığında hayırlı kazanç elde etmeye, mutlu bir evlilik yapmaya, emek edilen bir işten gelir ve başarı elde etmeye, uzun ve bereketli bir ömür sürmeye delalet eder.

Rüyada Tahıllar Görmek

Rüyada çeşitli tahıllar görmek uzun zamandır haber beklenen şeyin olmasına, müjdeli haberler almaya, evlat sahibi olmaya, sevdiğinden karşılık görmeye, helal kazanca, birden farklı iş yapmaya ve getirisini almaya delalet eder.

Rüyada Tahıl Yemek Görmek

Rüyada tahıl yediğini gören bir kimsenin hayatında büyük başarılara imza atacağına, iş görüşmesinin olumlu geçmesine, sektör değişikliği yapmaya bir tüccarın bu rüyayı görmesi daha önce yapmadığı bir iş anlaşmasını gerçekleştirmesine ve bu sayede zenginlik kazanmasına, borçlu bir kimsenin borçlarını ödeyeceğine, darlıkta olan bir kimsenin refaha ermesine, kimseye ihtiyaç duymadan yaşamaya delalet eder.

Rüyada Tahıl Toplamak Görmek

Rüyada tahıl topladığını gören bir kimsenin iş değişikliği yapacağına, işi sebebi ile farklı memleketlere gitmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar