Rüyada Tabut Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tabut Görmek

Okunma Sayısı: 174

Rüyada Tabut Görmek

Rüyayı gören kişi veyahut kişilerin bir şeylerini kaybedeceğine değerini anladıktan sonra yeniden bu şeyi bulacaklarına delalet eder. Bu bir eşya olabilirken önemli bir buluş, proje de olabilmektedir. Tabut görmenin tabirleri rüya sahibinin vereceği detaylara göre çeşitlilik kazanabilir.

Rüyada Tabut Taşımak

Rüya sahibinin yakın çevresinden çok güvendiği birinin güvenini sarsacağına, arkasından çevrilecek türlü oyunlara işaret etmektedir.

Rüyada Boş Tabutun İçine Girdiğini Görmek

Rüyada boş tabutun içine girdiğini gören rüya sahibi gerçek hayatta haksızlığın farkına vardığı halde müdahale etmediği bir olaydan kaçmaktadır. Ayrıca rüyada yaşayan bir insanın boş tabuta girdiğini görmek de görülen kişinin kurnazlığına şahit olunacağına delalet eder.

Rüyada Tabutun Üstünde Durmak

Kişinin savaştığı bir hastalığı varsa veya geçirdiği kronik bir rahatsızlığı varsa bundan çok Kısa sürede kurtulacağına müjdecidir. Bu kişi çevresine yararlılığı hoşgörüsü ve merhametiyle ömrü boyunca anılacak ve yaptığı iyi şeylerle adından sürekli söz edecek hale gelecektir. Buna ek olarak yapılan bir hatadan tereyağından kıl çeker gibi kurtulacağı anlamlarını da taşıyabilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.