Rüyada Tabur | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tabur

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Tabur

Rüyada tabur gören kimselerin hayatlarında şanslarının açılacağına delalet eder. Rüya sahibinin vereceği detaylara göre çeşitli anlamlar kazanabilmektedirler.

Rüyada Taburda Asker Olduğunu Görmek

Gündelik hayatta kişinin saygınlığının artacağına, hali hazırda iş sahibi ise mertebesinin yükseleceğine; iş sahibi değilse hiç ummadığı kadar güzel bir ortamda işe başlayacağına müjdecidir. Ayrıca bu kişi ailesinde de el üstünde tutulan bir kişi haline de gelebilir.

Rüyada Tabur Yürüyüşü Görmek

Rüya sahibinin hayatında bulunduğu dar bir süreçten rahata ve refaha çıkacağına işaret eder. Tabur çok kalabalık ise bu rüya sahibinin çok büyük konseyleri olan bir kimse olduğuna yorumlanır. Buna ek olarak rüya sahibi sosyal çevresinde aranan bir isim haline gelecek ve kıymeti bilinecektir.

Rüyada Bir Tabur İle Yemek Yemek

Kişinin devlet dairesinde bir işinin olacağına, bu işin temiz sonuçlanacağına yorulur. Makam ve rütbesi artacak, hayırlı bir vatandaş olma statüsüne erişecektir. Başka bir anlamı ise rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda hayırlı bir küsmeyi çıkacak evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacaktır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri