Rüyada Tabanca Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tabanca Görmek

Okunma Sayısı: 176

Rüyada Tabanca

Rüyada tabanca gören kimselerin hayatlarında sürekli yavaş ilerleyen bir işi hızlıca birden ve kesin olarak halledeceklerine delalet eder. Rüya sahibinin verdiği detaylara göre tabirler şekillenebilmekte ve farklı anlamlar da taşıyabilmektedir.

Rüyada Tabanca Almak

Rüyada tabanca aldığını görmek sosyal hayatta rüya sahibinin pasifliğini üzerinden atıp birtakım olayların akışından sıkılarak akışı değiştireceğine işaret eder. Rüya sahibi bir sıkıntı anında ortamda uzlaşma organize ederek sulhu sağlayacak ve durumu yatıştıracaktır.

Rüyada Tabancaya Mermi Doldurmak

Rüya sahibinin bir işi çabuk halletmek uğruna bir belaya bulaşacağına habercidir. Bu bela dolandırılma, şiddet ve saldırı gibi farklı şekillerde kendini gösterebilir.

Rüyada Tabancayla Ateş Açtığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hiddetli ve sabırsız bir kişilikte ve yapıda olduğuna delalet eder. İnsanları dinlerken anlatılan olaylara hemen inanmamalı birilerinin haksızlık meselelerini çözerken bile her iki tarafı aynı düzeyde dinlemelidir. Buna ek olarak rüya sahibinin sahip olduğu kötü niyetli bir düşmandan da tez vakitte elini bile kaldırmadan, zahmetsizce ve kendiliğinden kurtulacağına yorumlanabilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.