Rüyada Tabak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Tabak Görmek

Okunma Sayısı: 124

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak gören kişi ve/veya kişilerin hayatında hiç aklına gelmeyecek bir dönemde önüne sunulacak çeşitli fırsatlar arasından bir seçim yapmasını gerektirecek bir döneme girileceğine işarettir. Rüya sahibinin vereceği detaylara ek olarak rüya tabirleri de çeşitli anlamlar kazanabilmektedir.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Rüya sahibinin sosyal hayatında girdiği bir olayda kriz yönetiminin olmadığını bir seçenek belirlemesi gerektiğine fakat sürekli kararsızlık yaşadığına habercidir. Rüyayı gören kimse sosyal çevresini gözden geçirmeli ve en kötü kararın bile kararsız olmaktan iyi olacağını bilmesi gerekmektedir.

Rüyada Yemek Dolu Tabak Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda bolluk ve bereket içinde olacağına, çevresine karşı çok hayırlı olacağına delalet eder. Tabağın yemekle dolu oluşunun bir diğer anlamı ise hayatında büyük bir kararın ardından zenginliğe kavuşulacağıdır. Şayet tabak içerisinde yemek yerine mevsim meyveleri varsa kişinin imanı bütün olduğunu, büyük sevaplar işlediğini, isminin hep güzel işlerle anılacağını işaret eder. Rüya sahibi bu tarz bir rüya gördüğü takdirde yerine getirmemiş olduğu bir adağı var ise en kısa süre zarfında yerine getirmelidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar