Rüyada Sütlaç Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sütlaç Görmek

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Sütlaç Görmek

Rüyada sütlaç gören kimse gerçek hayatında birden çok mutluluk ile aynı anda karşılaşır. Hayatında her şeyin yolunda gideceğine, huzurlu bir ömür sürmeye delalet eder. Mutlu bir evlilik yapacağına, örnek alınacak bir aile hayatı yaşamaya, imrenilen işler yapmaya da delalet eder.

Rüyada Sütlaç Yemek

Sütlaç yiyen kimsenin kısmetinin kat be kat artmasına, güzel kapıların kendisine açılmasına, evli bir kimsenin sağlıklı çocukları olmasına, kısa zamanda büyük paralar kazanmaya, tüccar bir kimsenin karşı bir yatırım yapmasına delalet eder.

Rüyada Sütlaç Yapmak

Birden fazla ortak ile yeni bir iş kurmaya, yakın arkadaş ya da tanıdıklar ile bilmediği bir alanda girişim yapmaya, kurulan ortaklıklardan büyük gelirler elde etmeye delalet eder.

Rüyada Sütlaç Pişirmek

Genel olarak rüya sahibinin hayatının bir düzene gireceğine, aksiliklerin son bulmasına, zorlukları aşmaya, hayırlı bir kısmet ile izdivaça, hastaların şifa bulmasına, vefalı evlatlar yetiştirmeye delalet eder.

Rüyada Sütlaç Dağıtmak

Karşılıksız iyilikte bulunmaya, yakınlara yardım etmeye ve karşılığını bulmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar