Rüyada Susam Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Susam Görmek

Okunma Sayısı: 181

Rüyada Susam Görmek

Rüyada susam görmek, rızka ve helal mala; susam ekmek ise faydalı ticarete, büyüyen hasılata ve sevince işarettir. Susam görmek, ara sıra zarar ve ziyana delalet eder. Başka bir tabire göre de rüyada susam görmek tabiri, gittikçe artan mal ile yorumlanır. Bir kimseden susam aldığını kabul eden, o kişiden menfaat görür.

Rüyasında susam bulmak, beklenmedik bir haber almaya delalettir. Rüyada susam görmek, zengin olmak ve her geçen gün zenginliğin artmasına delalettir. Bolluk, bereket ve paradır. Susamlı yiyecekler de aynı şekilde yorumlanır. Kişi rüyasında susamları atarsa para kaybeder.

Rüyada evde çuvalla susam görmek, malın giderek çoğalması ile tabir olunur. Bir hiç kimseye susam verdiğini kabul eden o kişiye para verir. Birinin kendisine susam verdiğini kabul eden o kişiden para alır.

Rüyada susam satın almak, iyiye; satmak ise kötüye işarettir. Bazılarına nazaran susam ekmek ticarette gayrete; tarladan toplamak, hasılata; yığmak servete; ezip yağını çıkarmak, bu maldan oldukça para kazanmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.