Rüyada Sur Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sur Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Sur Görmek

Rüyada sur görmek gerçek hayatta Allah yoluna kendini adamış olan kimselere, yüce bir kimsenin varlığına, bir alimin zuhur etmesine, etrafına iyilikler yapan bir kimseye, hayır işleri ile uğraşmaya, nitelikli devlet yöneticilerine delalet eder. Rüyasında sur gören kimse ilerleyen günlerde pek çok sevinç ile karşı karşıya kalır.

Rüyada Sur Kapılarını Kapalı Görmek

Rüyada büyük bir sur kapısı görüp bu kapıların kapalı olduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatta hoş olmayan durumlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Kapalı kapılardan girdiğini gören bir kimsenin gerçek hayatta iyi bir ticaret yapacağına, sanat ile ilgilenen bir kimsenin varlığına, hayırlı rızk elde etmeye delalet eder. Rüyada kapıları açık sur görmek gerçek hayatta yeni bir işe girmeye delalet eder.

Rüyada Kale Surları Üstünde olmak

Rüyada kale surları üzerine çıktığını gören bir kimsenin gerçek hayatta şüphe ettiği ya da korktuğu bir durumun gerçekten var olduğuna, umduğu bir şeyi bulmaya, isteklerine kavuşmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar