Rüyada Sultan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sultan Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Sultan Görmek

Rüyada sultan görmek; önemli kimse, mevki ve para sahibi kişiye delalet eder. Kişi rüyasında sultan olduğunu görür ise, istediğinden daha fazla yükselmeye delalet eder.

Rüyada Sultanı Güler Yüzlü Görmek

Sultanı hoşnut ve güler yüzlü görmek, ilahi ceza ile rüya göreni korkutan hiç kimseye veya Allah’ın rızasına erdiren işleri oluşturmaya delalettir.

Rüyada Sultanı Üzgün Görmek

Rüyada sultanı gazaplı görmek, namaz ve diğer emirlerdeki eksikliğe ve masiyet işlemeye; sultan olduğunu görmek, ehli için mülke ve saltanata ermeye, ehli olmayan için onun bulunmuş olduğu toplumda, bilgin ve takva ehlinin dışındakilere zarar verecek olan fitne ve karmaşaya veya başka bir musibete delalet eder.

Rüyada Sultanı Öldürmek Görmek

Rüyada sultanı öldürdüğünü görmek, büyük bir iş talep etmeye ve bunu başarmaya işarettir. Hastanın melik olması, ölmesine; sultanla birlikte olmak, onun iltifat ve ikramı, sohbet ve öteki hallerin tüm bunlar rüyayı kabul eden için her türlü hayır ve iyiliklere delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar