Rüyada Su Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Su Görmek

Okunma Sayısı: 179

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek hoş bir hayata, güzel rızka, iyiliksever insana, sadık dosta, büyüklere yaklaşmaya, din güzelliğine delalettir.

Bulanık ve çamurlu su görmek keder ve kedere, geçim darlığına, fitne ve karmaşaya, bu şekilde bir suda yıkanıp çıkmak üzüntüden ve hastalıktan kurtulmaya delalettir.

Berrak su içmek pak hayata, rızka, sıcak su içmek rahatsızlık ve hüzne, İçtiği suya kanmak din ve iman güzelliğine, zorluktan sonra kolaylığa ve mutluluğa delalettir.

Akarsu görmek kazanca, durgun su hapsolmaya yahut geçimde sıkıntıya düşmeye, Suya akseden yüzünü görmek ev halkına, arkadaş ve yakınlarına iyilik yapmaya delalettir.

Temiz bir suya atlamak çabuk bir sevince erişmeye, Su istediğini görmek hastalıktan kurtulmaya veya dedikoduculuğa ve yalancılığa delalettir.

Tuzlu su geçimde karşılaşılan güçlüklere, deniz suyu içtiğini görmek yönetimden gelecek üzüntüye, Su üzerinde yürümek bir tehlikeye düşmeye delalettir.

Su ile yıkanmak borcu ödemeye, tövbe etmeye; soğuk su ile gusletmek de hayır ve kurtuluşa Dalgalı suda rahat yüzdüğünü görmek tinsel ve maddi ilerlemeye delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.