Rüyada Soğan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Soğan Görmek

Okunma Sayısı: 189

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek; hayra, yemek ise şerre, gizli şeylerin açığa çıkmasına delalettir. Kuru soğan gelecek kolay mala, yeşil soğan meşakkatle kazanılan mala; hastanın soğan yemesi ise vefatına, fazla yemesi iyileşmesine delalet eder.

Rüyada Soğan Soymak

Rüyada soğan soymak, birine yaltaklık etmeye; yolcunun soğan görmesi, sağlık ve esenliğe; soğanı köküyle birlikte çıkarmak, akrabalardan gelecek sıkıntıya delalet eder. Çok soğan, sıhhatli olmakla beraber hüzne ve ayrılığa delalet eder.

Rüyada soğan Koparmak

Kaygı ve tasa görmeye delalettir. Rüyada soğan kabul eden kişi için endişe verici ve üzüntülü bir durum yaşayacağına delalet eder. Her alanda oldukça başarıya ulaşmış olduğu için insanların kıskanmasına neden olabilir. Soğan genel olarak üzüntü, sıkıntı, acı söz, hileli iş olarak yorumlanır.

Rüyada Soğan Ekmek

Rüyada soğan ekmek gerçek hayatta haram malla ve bir rivayete nazaran de kötü lafla tabir olunur. Rüyayı kabul eden iyi bir kişi ise, rüyası hayırlı değilse haram mal topladığına işarettir. Pişmiş soğan yediğini gören, eninde sonunda tövbekar olmaya delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.