Rüyada Sofra Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sofra Görmek

Okunma Sayısı: 191

Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek; nimete, davete icabet etmeye, huzur ve mutluluğa, eli açık hiç kimseye işarettir. Sofra bezi görmek, büyük bir ülkeye seyahat yapmaya, bu yolculuktan feyz ve bereket meydana gelmesine ya da genişliğe ve rahatlığa delalet eder.

Rüyada Sofra Üstüne Oturmak

Rüyada sofra üzerinde oturduğunu gören kimse, iyi ve cömert bir insanla söyleşi yapar. Sofra üzerinde tertemiz yufkalar ve güzel yemekle olduğunu görse, bu rüya arkadaş ve arkadaşlarının, dostluk ve sevgilerinin çokluğuna yufka ve yemeğin azlığı da onların dostluklarının azlığına işarettir. Her yufka bir dostluktur. Sofra üzerinde bulunan bir veya iki çeşit yiyecek, rüya sahibi ve evlatları için rızıktır. Sofradan çokça yemesi, rüya sahibinin yediği miktarda ömrünün uzun bulunmasına işarettir. Sofranın kalktığını görmesi, rüya sahibinin ömrünün tükenmesine delalet eder.

Rüyada Kalabalık Sofra

Rüyada sofra üzerinde görülen kalabalık, çoluk çocuğun fazlaca olmasına; sofra üzerinde birbirine zıt iki şeyin bir araya gelmesi, muharebeye işarettir. Sofra düşmanların birbirleriyle karşılaştığı harp meydanıdır. Sofra dine ve müşavire de delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.