Rüyada Soba Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Soba Görmek

Okunma Sayısı: 137

Rüyada Soba Görmek

Rüyasında soba görmek, yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. Rüyasında soba satmak, gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacağına delalet eder.

Rüyada Soba Yakmak

Rüyada soba yakmak ne anlama gelir: Rüya sahibinin yeni bir işe atılacağına ve bu işin onun için çok hayırlı olduğuna delalet eder. Ancak etrafınızdaki kişilere fazlaca dikkat etmesi gerektiğini gösteren uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Soğuk Havada Soba Yakmak Görmek

Rüyada soğuk havada soba yakmak, ümit ve başarıya delalet eder. Soba arasında ateş, bereket ve kazanca delalet eder.

Rüyada Soba Yakmaya Çalışmak

Rüyada soba yakmaya çalıştığını görmek, gerçek hayatta mevsim yaz ise üzüntü ve sıkıntı geleceğine, kişinin beklediği haberin neticesinin kötü olmasına; kış mevsiminde ise bolluk ve bereketin geleceğine, kişinin rızkının artmasına, bir evlat sahibi olmaya delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada soba görmek; üzüntü, elem ve sıkıntı görmeye, beklentilerin karşılanmamasına, umduğunu bulamamaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar