Rüyada Şiş Görmenin Anlamı | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şiş Görmenin Anlamı

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Şiş Görmek

Rüyada vücutta oluşan bir şişlik ya da kabartı görmek gerçek hayatta dışarıdan edinilecek bir mal varlığına ve dünyalığın artışına delalet eder. Rüya sahibinin bir üzüntüden sonra ferahlık yaşayacağına delalet eder. Başka bir yoruma göre de rüya sahibinin kibre kapılacağına ve gurur yapacağına delalet eder.

Rüyada Yün Şişi Görmek

Rüyada çorap, kazak örmek için kullanılan yün şişi görmek gerçek hayatta istenilen murada erilmesine delalet eder. Rüya sahibi bekar ise dengi bir eş bulmaya, tüccar bir kimsenin istediği parayı kazanacak işi yapmasına, terfi almaya, çocuk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Şiş Kebap Görmek

Rüyada şiş kebap görmek çiğ ise çevreden bir kimsenin ölümüne, pişmiş ise bir zorluktan sonra kazanılacak para ya da mala, mevki ya da makama, huzur ve mutluluğa, gizli olan şeylerin ortaya çıkmasına, düşmanlık etmemeye delalet eder.

Rüyada Demir Şiş Görmek

İşlerinin çok iyi olmasına, zorluk durumunun atlatılmasına, hasta bir kimsenin şifa bulmasına, uzakta olan kimsenin gelmesine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar