Rüyada Sis Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sis Görmek

Okunma Sayısı: 144

Rüyada Sis Görmek

Rüyada sis görmek, din ve dünya işlerindeki karışıklığa işarettir. Üzerine sis çökmesi, tanrısal azabı gerektirecek kötülükleri işliyor olmaya; sis, bütün insanları içine alan fitneye ve karışıklığa delalet eder. Rüyasında sis gören bir kimse etrafında olan kimselerce fitne ve oyuna getirileceğine ve kendine dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Sis Arasında Yürümek

Rüyada insan kendisini sis arasında yürüyorken görürse en yakın arkadaşlarından yardım göreceğine; ev içini sisle çevrili görürse bazı anlaşmazlıklarla, şaşırtıcı olayların belireceği ve yaklaşmakta bulunan bir tehlikenin gelmekte olduğu için haberi olması gerekir.

Rüyada Sisler İçinde Yürüyen Birini Görmek

Rüyada kendisini sis içinde yürürken görmek, dostlarınızın size yardım edeceğime işarettir. Rüyada ev içini sisli görürse, birtakım anlaşmazlıklarla, şaşırtıcı olayların gerçekleşeceği ve bir tehlikenin yaklaşmakta olduğuna haber verir.

Rüyada Sisli Havada Yolculuk Yapmak Görmek

Rüyada sisli bir havada yolculuk yapmak, iş hayatında sorunlara; sisin içinden çıktığınızı gördüyseniz, sorunlarınızın çözüleceği anlamına gelir. Ayrıca bu rüya; büyük sıkıntı, dert, kederdir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri