Rüyada Şirket Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şirket Görmek

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Şirket Görmek

Rüyada bir ortak ile şirket kurduğunu görmek gerçek hayatta sevinç yaşamaya, dini buyruklara uyularak yapılacak alışveriş ya da ticarete, dünyalık bir menfaat sağlamaya delalet eder.

Rüyada Zengin Biri İle Şirket Kurmak

Rüyada zengin biri ile ortaklık edip şirket kurduğunu gören bir kimsenin zengin olacağına, aileden bir miras kalmasına, bekar bir kimsenin evleneceği kimseden miras bulmaya ya da eşten gelecek mal varlığına, ortak olmak insaf ve adalet duygusu gelişmiş bir kimseye, sevgisinde ve sözünde samimi olan bir kimsenin varlığına, kötü giden işlerin dostları yardımı ile işlerinin hal yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada Büyük Bir Şirkette Sorumlu Olmak

Rüyada büyük bir şirkette sorumlu kimse olarak çalıştığını gören bir kimsenin evde ve ailesinde sözü geçen, çevresi tarafından hatırı sayılan bir kimse olduğuna, şirket ortaklıkları görmek aile içerisinde birliğin ve beraberliğin kuvvetli olmasına delalet eder. Rüyada şirket içerisinde anlaşmazlık gören bir kimse eşi ile arası açılır, ailesi ile ters düşer delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar