Rüyada Sırat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sırat Görmek

Okunma Sayısı: 173

Rüyada Sırat Görmek

Rüyada sırat görmek gerçek hayatta yapılacak kara ya da deniz yolculuğuna delalet eder. Rüyada sırat köprüsü gören bir kimsenin hayatını değiştireceği bir karar alacağına, isteklerini yerine getirmek için bu işe dört elle sarılması gerektiğine isteklerini yerine getirmek için yardım almaksızın çalışması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Sırat Köprüsünde Ayağı Kaymak Görmek

Rüyada bir kimsenin kendini sırat köprüsünden geçerken görmesi ve bu esnada ayağının kayması gerçek hayatta çok büyük bir işe kalkışacağına ancak bu işin hakkından geleceğine ve başarıya ulaşacağına, büyük kazançlar elde etmeye delalet eder.

Rüyada Sırat Köprüsü Görmek

Rüyada sırat köprüsü görmek ya da sırat köprüsü üzerinde yürüdüğünü görmek gerçek hayatta rüya sahibinin her anlamda büyük hayırlı kazançlar sağlayacağına delalet eder. Köprüde yürürken birinin ittiğini görmek gerçek hayatta hain dosta, istenmeyen düşmana, bir kimse tarafından işlerinin bozulmak istenmesine, ortağından ihanet görmeye delalet eder. Rüyada sıratta ayakta durduğunu görmek yolunda olmayan işlerin yoluna girmesine, kişinin hayatını düzene sokmasına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.