Rüyada Şimşek Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şimşek Görmek

Okunma Sayısı: 138

Rüyada Şimşek Görmek

Rüyada şimşek görmek; habere, gizli saklı olan şeyin açığa çıkmasına, sapıklıktan sonrasında hidayete, yitik kimsenin gelmesine, sıkıntıda olanın kurtulmasına, uzaktan gelecek menfaate işarettir. Şimşek görmek, hastanın vefatına; şimşeğin elbisesini yakması -hanımı hasta ise- vefat etmesine, değilse bir üzüntüye delalettir. Şimşek zaman zaman ordunun cenk hazırlığına delalet eder.

Rüyada Şimşek Düşmesi Görmek

Rüyada gökte şimşek ve yıldırım görmek, uğraş vermeye delalettir. Başına veya evine yıldırım düştüğünü görmek, o kimsenin zarara uğrayacağına malının harap olacağına parasının azalmasına delalet eder.

Rüyada Gökte Şimşek Görmek

Rüyada gökte şimşek ve yıldırım görmek, zorluklarla savaş vermeye delalet eder. Bir kimsenin başına ya da evine yıldırım düştüğünü görmek, o kimsenin başına birçok sorun geleceğine delalet eder. Yine şimşek ile birlikte yağmur yağıyor ise, büyük bir bolluk ile delalet olunur.

Rüyada Şimşek Çakması

Rüyada şimşek çakması, gerçek hayatta oldukça sevinçli bir haber almaya delalet ede. Şimşek çakarken hava aydınlanıyor ise, rüyayı görenin geleceği oldukça iyi olacak demektir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar