Rüyada Simit Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Simit Görmek

Okunma Sayısı: 184

Rüyada Simit Görmek

Rüyada simit görmek evli bir kimse için eşi ile huzurlu bir geçime, sevgi dolu bir aileye, mutlu olunacak yuvaya, bekar bir kimsenin kendine denk olan bir eş bulmasına, mutlu bir yuvanın temellerinin atılmasına, hayırlı bir evlilik yapmaya delalet eder.

Rüyada Kandil Simidi Görmek

Rüyada kandil simidi gören bir kimse gerçek hayatta beklemediği bir haber alacağına, mutlu olunacak olayların yaşanmasına kabul olunan dualara delalet eder. Rüyasında kandil simidi dağıttığını gören bir kimsenin adak adayacağına ve bu adağının gerçekleşeceğine, hayırlı kısmetlerin eline geçeceğine, bolluk görmeye ve bol para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Simit Yemek Görmek

Rüyada simit yediğini gören bir kimsenin gerçek hayatta eline bol rızk geçeceğine ancak bu rızkı umarsızca yiyeceğine, kendisinin olan bir simidi başkasının yediğini görmek birinin gerçek hayatta nasibini elinden almaya çalışmasına, hakkı olanın verilmemesine, kötü niyetli kimselerin etrafında olduğuna, elinde simit olup yemediğini gören bir kimsenin ise gerçek hayatta birikim yapacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.