Rüyada Silah Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Silah Görmek

Okunma Sayısı: 185

Rüyada Silah Görmek

Her ne şekilde olursa olsun rüyada silah görmek; kuvvet, şeref, ihsan, memuriyet, emniyet ve başkanlıkla tabir olunur. Rüyasında üzerinde tüm silahları taşıdığını kabul eden hasta ise iyileşir, bir şeyden çekiniyor ve korkuyorsa bu korkusundan kurtulur; yolcu ise emniyetle yoluna gider ve selametle geri döner. Bir kimse üstünde tabanca bulunduğunu görse, kendisi de silahı olmayan bir kavim içinde bulunursa, o kimse o kavmin reisi olur.

Rüyada üstünde silah bulunduğunu ve onları kullanmaya kudreti olduğunu kabul eden kimsenin kemal sahibi birisi olduğuna, arzu ve isteğine ulaşmasına işarettir. Hastalar ile alakalı bu rüya onların ölümüne işarettir. Bazen de bu rüya, dinde salaha işarettir.

Rüyada bir kimse soyularak silahının dinden alındığını görse, devlet ve saltanatının ve kavminin güçsüz ve sıska olmasına işarettir. Rüyada silah kuşanmak; ilme, kişiyi zaruret ve şiddetten kurtaracak mala ve düşmanı kovmaya, korktuğu hiç kimseye galip gelmeye işarettir. Ayrıca rüyada tabanca kuşanmak; ilaca, şeytanın şerrinden kendisini muhafaza eden kadına işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.