Rüyada Ses Duymak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ses Duymak

Okunma Sayısı: 153

Rüyada Ses Duymak Görmek

Rüyasında ses duymak gören bir kişi veya kendisine seslenildiğini duyan bir kişi eğer gür bir ses ile kendi sesinin çıktığını görüyor ise çevresindeki kimseler tarafından iyi ve güzel huylu bir insan olarak anılmasına, sesinin cılız çıkması ise itibarında yaşanacak kayıplara, gözden düşmeye ve kişinin yaşadığı birtakım korku veya korkulacak bir sürece işarettir. Rüyasında sesini alçaltan bir kimse gerçek hayatında çevresi tarafından mütevazi görülmesine işarettir. Rüyasında her tür güzel bir ses duyan bir kişi ses kime ait olursa olsun bu tabir kişinin ereceği huzura, ferahlığa ve yakın zamanda yaşayacağı büyük bir sevince işaret ederken dinlenmesi hoş olmayan birtakım sesler de keder ve sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada Para Sesi Duymak

Rüyasında bir metal paranın sesini duyan bir kimse şiddetli olacak bir haber alacak, bir altın sesi duyan bir kimse ise huzurlu ve çok mutlu günlere kavuşacaktır. Rüyasında bir hayvandan insan sesi duymak ise kişinin menfaatine olacak büyük bir olaya işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar