Rüyada Şeftali Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada tatlı şeftali yemek, sevgi ve arsusunundan isteğine kavuşmaya; ekşi şeftali yemek, korkuya işarettir.

Rüyada şeftali ağacı görmek, zengin ve cömert insana; bu ağacın dibinden şeftali toplamak, hasta bir kimseden mala nail olmaya; şeftali bazen erkek kardeşe ve iyi arkadaşa delalet eder.

Rüyada şeftali görmek, çok kötü haberlere işarettir. Rüyada olgun şeftali aldığını görmek, para kazanmak ve gayrimenkul almak demektir. Bekar bir erkek için bu rüya, zengin ve iyi huylu biriyle evlenmek demektir. Şeftalileri ağaçta görmek ise ünlü ve varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır. Evliler için rüyada şeftali görmek, ev içinde güzel geçim, huzur ve mutluluk işaretidir. Elinize attığınız her işte başarılı ve mutlu olacaksınız.

Rüyada şeftali yediğini görmek, bekar kimseler için varlıklı biriyle evliliktir. Güzel ve tatlı şeftali çok hayırlı mal ve paradır.

Rüyada şeftali görmek, eğer sarı ise hastalığa işarettir. Rüyasında vaktinde şeftali yediğini görmek, bir tüccardan iltifat göreceğine delalet eder. 

Rüyada bir ağaçtan şeftali kopardığını görmek, menfaate işarettir. Rüyada şeftali ağacı görmek; kimse ile çalışmayı sevmeyen, kendi halinde, herkesle iyi geçinen, her şeyden çabuk bıkan ve çok çabuk itibardan düşen biri ile kıyaslanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yenilen şeftali eğer tatlı ise, şehvet ve arzusundan istediğine nail olur. Eğer ekşi ve acı ise korkuya düşer. Şeftali ağacı görmek; zengin, büyük, halka yardımda bulunan, şecaatli, sıkıntı anında sebatli bir kimseye işarettir. 

Rüyada mevsimsiz görülen şeftali, hastalıktır. Şeftali ağacının dibine düşmüş şeftaliyi topladığını gören kimse, çok hasta bir adamdan mala nail olur. Rüyada görülen şeftali hayırdan geçen şeylerin yeniden iadesiyle müjdelenmeye ve geçmiş şerrin yeniden dönmesine işarettir. Şeftali erkek kardeşe ve güzel arkadaşa işarettir.

Rüyada pembemsi renkli olgun şeftali aldığını gören para ve mal sahibi olur. Bekar bir erkek için bu rüya, zengin ve varlıklı bir kadınla evliliktir. 

Rüyada şeftalileri ağaçta gören erkek, tanınmış ve zengin bir ailenin kızıyla evlenir. Evliler için bu rüya yuvada huzur ve mutluluktur.

Şeftali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi