Rüyada Şefaat Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada şefaat etmek görmek, günahlarınızdan dolayı isteklerinizin yerine getirilmesinin ancak tövbe ve istiğfar etmenizle mümkün olduğuna işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tavassut etmek, izzet ve şerefe işarettir. Bazı tabirciler, aldatmaya; bazıları da, kendi çalışması karşılığında bir iyilik ve zenginliğe nail olmaya işarettir, dediler.

Bir kimse rüyada kıyamet gününü ve halkın peygamberlerin huzuruna gelip onlardan şefaat talep ettiklerini, peygamberlerin de şefaat etmediğini görürse, bu rüyanın tabiri; işlerin durgunluğuna, kendi kavminin ihtiyaçlarının giderilmesi hususunda gayret sarf edilmesine işarettir.

Rüyada kıyamet gününde komşunun şefaat etmesi muteberdir. Bundan dolayı bir kimse rüyasında kıyamet gününde kendisi hakkında komşusunun şefaat ettiğini görürse, rüya sahibinin komşusundan menfaat ve fayda göreceğine, arkadaşlarından birisi vasıtasıyla rahata kavuşacağına veya ihtiyatlı ve kötü zamanında bildiği ve tanıdığı bir kimse tarafından yararlılık gösterildiğine işarettir.

Rüyada çocuğunun kendisi için şefaat ettiğini görmek gören kimsenin, onunla menfaatlenmesine veya onun tarafından kendisine bir fayda gelmesine işarettir.

Rüyada başkası hakkında şefaat etmesinin tabiri de böyledir. Kur’an-ı Azimüşşan kendisine şefaat ettiğini görürse, ilimden faydalanır ve yüksek mertebeye nail olur.

Ayrıca bkz: Rüyada Şefaat Etmek Görmek

Şefaat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi