Rüyada Şef Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şef Görmek

Okunma Sayısı: 149

Rüyada Şef Görmek

Rüyasında şef gören rüya sahibinin, zorluk çekmeden kazanacağı para olacağına ve bunu keyfi harcamalar ile kısa zamanda tüketeceğine, yatırım yapacağı bir işten iyi paralar kazanacağına, elinde olmayan nedenlerden dolayı parasını kaybetme ihtimalinin olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibini bir yakınının ziyaret edeceğine bu ziyaretten dolayı sevinç yaşayacağına ve kişi gittikten sonra kendisini yalnız hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Şef Olmak

Rüyasında şef olduğunu gören rüya sahibinin, neşeli bir mizacının olduğuna ve değerli arkadaşlara sahip olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, ileri derece de tembel olduğuna veya olacağına, bu yüzden iş hayatının sıkıntıya düşeceğine, maddi kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Şef Bıçağı Görmek

Rüyasında şef bıçağı gören rüya sahibinin, güçlü ve varlıklı bir kişi ile tanışacağına belki de bir gönül ilişkisine başlayacağına işaret etmektedir. Farklı bir yorumda da kişinin hataları ve umursamazlığı yüzünden eleştirileceğine, bu durumdan dolayı üzüntülü günler geçireceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar