Rüyada Sebze Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada mevsiminde ve taze olarak görülen ve yenen sebzeler rızka; mevsim dışında görülmeleri üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada kötü kokulu sebzelerden yemek, gizli olan şeylerin açığa çıkmasına yahut ev halkının o kimseye olan nefretine işaret eder.

Rüyada tere, nane vs. gibi sebzeleri görmek, üzüntü ve kedere; sebze ekili yeri görmek, üzüntülü birtakım erkeklere delalettir.

Rüyada sebzelikten sebze toplamak, hanımın akrabaları cihetinden gelecek üzüntüye, deste deste sebze, kişiyi şerden koruyan uyarıcıya; kuru sebze, kendisiyle malların ıslan edildiği şeylere delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Sebze ve Meyve Bahçesi)

Rüyada görülen yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar, çok hayırlıdır. Rahat ve hareketli bir hayat sürmeyi müjdeler. 

Rüyada domates görmek, uzaktan gelecek iyi haberlere işarettir. İyi renkli, taze sebze görmek; mal, mülk, para, zenginlik, kısmettir.

Rüyada sebze görmek; genellikle ömür uzunluğuna, ümide, yaşamaya ve mutluluğa yorumlanır. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada sebze görmek, yeni bir iş fırsatıdır. Sebze tarlası, eniştesi olan erkeklere işarettir. Bir kimse rüyada kendisini bostandan bir deste sebze topladığını görürse, şerden kaçınması lazımdır. Kuru bakla, kendisiyle diğer malların ıslah edileceği bir maldır. Bazı tabirciler, baklanın hepsi güzel, bazıları da çirkindir, demişlerdir. Yine bazı tabirciler sebzelerin hepsi ticarete, erkeklere, hüzün ve kedere, çocuk ve mala işarettir. 

Rüyada pişmiş sebze yediğini görmek; her şeyden hayır ve menfaate, ferah ve sürura, rütbeye ve şerefe nail olmaya, her şeyde ticaret ve faide görür.

Sebze

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi