Rüyada Savaş Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Savaş Görmek

Okunma Sayısı: 170

Rüyada Savaş Görmek

Rüyasında savaş gören kimselerin hayatlarında çatışmalı, olumsuzluklarla dolu bir süreçten geçtiğini gösterip; rüya sahibinin anlatacağı çeşitli detaylara göre farklı anlamları da bünyesinde barındırabilmektedir.

Rüyada Tanıdık Birisiyle Savaşmak

Rüyada tanıdık biriyle savaştığını gören kimse bir haksızlığa uğramış ya da uğratılacaktır. Rüya sahibi rüyasında gördüğü bu kişiyi iyi bir kimse olarak anlatıyor ise hayatında hiç beklemediği biri tarafından bir haksızlığa uğratılacağına delalet eder. Rüyada görülen kişi tanıdık olmasına rağmen kötü biri olarak betimleniyorsa şayet; haksızlığa uğradığınızı bunu fark ettiğinizi ve iyi niyetinizden ötürü karşı tarafın kazdığı kuyuya kendisinin düşeceğine delildir.

Rüyada Bir Düşmanla Savaştığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında bir düşmanla savaştığını görüyorsa sosyal hayatında onu çekemeyen veyahut iş hayatında mertebesini kıskanan kişi veya kişiler olduğuna habercidir. Düşmanla sözlü olarak savaşıyorsa girdiği bir tartışmada haklı çıkacak ve hakkını sonuna kadar arayacaktır. Düşmanla savaşı bedensel kavga dövüş şeklinde ise düşmanı bu kişinin ünvanını lekelemeye çalışan birisi olacak fakat başaramayacaktır. Bu anlamda gereken önlemler alınmalıdır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.