Rüyada Sarımsak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sarımsak Görmek

Okunma Sayısı: 137

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyasında sarımsak gören kimse ve/veya kimselerin darlıktan sonra göreceği ferahlığa işaret etmekle birlikte rüya sahibinin verdiği detaylara göre çok değişik anlamlara da gelebilmektedir.

Rüyada Sarımsak Bağı Görmek

Rüya sahibinin büyük bir darlık göreceği bir döneminden geçtiğini sarımsak bağı yeşilse darlığın çok yakın zamanda sona ereceğini, bağ kurumuşsa bir konuda birinin yardımına ihtiyacının olduğunu yardımına ihtiyaç olunan kişinin yardım etmesi durumunda ancak bu dertlerinden arınabileceğine delalet eder.

Rüyada Bir Diş Sarımsak Görmek

Üzüntülü ve kederli günlerin geldiğine sarımsağın kokusu çıkmışsa iman eksikliğine, kişinin ahiret hayatını aşırı boşladığına, fani yaşam ve hırslarından gözünün kör olduğuna, hakkı-haksızlığı adaletli bir şekilde ayırmadığına, iş yaşamında mevkisi yüksekse adam kayırdığına, çok yakın zamanda makamından olacağına işaret eder.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Yemek

Rüya sahibinin bir günahından ötürü Allah’a sığındığına, günahlarının affedilmesi için dua edip Allah’a sığındığına müjdecidir. Rüyada pişmiş sarımsağın yendiğini ve tadının alındığı görülüyorsa bu kişinin kötü alışkanlıklarını bırakacağına, pişmiş sarımsağı lezzetli bir yemeğin içinde yediğini görüyorsa dualarının duyulduğuna, kabul olunacağına, hayırlı bir insan olunacağına müjdecidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar