Rüyada Sarhoş Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sarhoş Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş olduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatta üzüntü ve keder görmeye, sevinç içinde olmaya, varlıklı bir ömür sürmeye, babadan kalan bir işin başına geçmeye, devlet kapılarının açılmasına delalet eder.

Rüyada Sarhoş Olup Kendini Paralamak Görmek

Rüyada sarhoş olup kendini paraladığını ve üstünü başını yırttığını gören bir kimsenin gerçek hayatta çok olan mal ve mülkten kazanılacak büyük bir paradan, aileden gelen bir mirastan kaynaklı har vurup harman savuracağına ve yanlış şeyler yapacağına bu sebeple kendine çeki düzen vermesi gerektiğine delalet eder. Rüyada şarap içip sarhoş olduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatta haram mala sahip olmaya, korku içinde olan bir kimsenin kendini sarhoş görmesi ise korktuğu durumdan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Sarhoş Gibi Davranmak

Rüyada sarhoş olmadığı halde bir yerde sarhoş gibi davranmak gerçek hayatta olmayan şeyleri kendinde var göstererek çevresine kendini yalan tanıtmaya, uygun olmadığı yerlere bu şekilde girmeye, hilebazlık etmeye, başka kimse ise bu kişiden korunması gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar