Rüyada Şapka Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şapka Görmek

Okunma Sayısı: 189

Rüyada Şapka Görmek

Rüyasında şapka gören rüya sahibinin, iş hayatında değişiklikler yapacağına, yeni bir sayfa açacağına ve daha planlı yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin bulunduğu konumdan daha iyi bir konuma geleceğine, zor günlerinden kurtulacağına, ailesi ile olan sıkıntılarını çözeceğine, kendisine daha çok vakit ayıracağına, bazı gereksiz harcamalar yapacağına ama bunun kişiye iyi geleceğine delalet eder.

Rüyada Şapka Almak

Rüyasında şapka aldığını gören rüya sahibinin, ticari atılımlarda bulunacağına, yüklü miktarda paralar kazanacağına, yaşam standartlarının çok yükseleceğine işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de, bu yorumun tam tersi şeklindedir. Kişinin işini kaybedeceğine, yoksullaşacağına, ailesinden ve çevresinden aldığı yardımlar ile yaşamını sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada Şapka Takmak

Rüyasında şapka taktığını gören rüya sahibinin, bekar ise mutlu bir yuva kuracağına, erkek ise askeriye ile ilgili bir mevzusu olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin çok değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ve üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Şapka Hediye Almak

Rüyasında şapka hediye aldığını gören rüya sahibinin, yakın bir arkadaşı ile tatile çıkacağına, keyifli vakitler geçirileceğine, psikolojik anlamda rahata kavuşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin bir yola çıkacağına veya davete katılacağına delalet etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.