Rüyada Şan Şeref Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şan Şeref Görmek

Okunma Sayısı: 175

Rüyada Şan Şeref Görmek

Rüyasında şan şeref gören rüya sahibi için gerçeğin tam tersi şeklindedir. Kişinin kibirli birisi olduğuna, şan ve şerefini kaybedeceği işler ile uğraşacağına, kendisini çıkmazlarda bulacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin yaptığı hatalar yüzünden aile hayatından da arkadaş hayatından da uzaklaştırılacağına ve çok sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Şan Şeref Sahibi Olmak

Rüyasında şan şeref sahibi olduğunu gören rüya sahibi için kederli günler yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin hal ve hareketlerinden kaynaklı olarak dışlanacağına, kendisine, yaptıklarına dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Şeref Madalyası Almak

Rüyasında şeref madalyası aldığını gören rüya sahibinin, iş veya eğitim hayatında alacağı başarıların olduğuna, bir konuda danışacağı kişinin büyük yardımlar sağlayacağına, sıkıntılarının hepsinden kurtulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin aldığı şeref madalyası alınacak mal mülkünde habercisidir. Bir başka yoruma göre de, kişi bekar ise evleneceğine, evli bir kişi için ise erkek çocuğa sahip olacağına, işsiz birisi için de yeni iş kapılarının açılacağı manasına gelir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.