Rüyada Salyangoz Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Salyangoz Görmek

Okunma Sayısı: 175

Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada salyangoz gibi evini sırtında taşıyan bir hayvan görmek gerçek hayatta gezici bir iş edinmeye, iş için bir seyahat yapmaya, tüccar bir kimsenin bu rüyayı görmesi memleket dışında da işler yapacağına delalet eder. Bekar bir kızın rüyasında salyangoz görmesi devlet memuru ya da polis, asker gibi gezici görevli bir kimse ile evlenmesine ve sürekli yer değiştirmesine delalet eder.
Rüyada salyangoz görmek başka bir yoruma göre de ağır ilerleyen bir hayvan olduğu için kişinin gerçek hayatta işlerinin ağır yürümesine, istediği vakitten geç olsa da isteklerine kavuşmaya, sevdiği bir kimseden karşılık bulmaya, eline geç gelen mal ya da paraya delalet eder.

Rüyada Evinde Salyangoz Görmek

Rüyada evinde salyangoz görmek evdeki ilişkilerin ağır ilerlediğine, kişinin ailesini ihmal ettiğine, çevresi ile bağlarını tekrar toplaması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ormanda Salyangoz Görmek

Rüyada bir ormanda olduğunu ve ağaçların üzerinde yürüyen salyangozlar olduğunu gören kimsenin gerçek hayatta beklediğinden yavaş ilerleyen hayırlı nasipleri olduğuna delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.